Policjanci poszukują świadków wypadku w Nowym Dworze Mazowieckim

Policjanci z Komisariatu Policji w Nasielsku prowadzą czynności w sprawie nieumyślnego spowodowania wypadku drogowego, do którego doszło 25 sierpnia 2020 r. w Nowym Dworze Mazowieckim. Wszystkie osoby, które były bezpośrednimi świadkami tego zdarzenia i posiadają informacje, które pomogą w ustaleniu jego okoliczności, proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji w Nasielsku, tel. (23) 691 23 77 lub z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, tel. (22) 775 22 01-04.

Policjanci z Komisariatu Policji w Nasielsku poszukują świadków nieumyślnego spowodowania wypadku drogowego dnia 25 sierpnia br. około godziny 17:25 w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki, gdzie kierujący pojazdem marki yamaha jadąc ul. Graniczną od ul. Okunin w kierunku miejscowości Boża Wola, na skrzyżowaniu z ul. z ul. Przemysłową uderzył w prawy tylny narożnik naczepy samochodu ciężarowego marki daf, który jadąc ul. Graniczną od strony miejscowości Boża Wola wykonywał na skrzyżowaniu manewr skrętu w lewo. W wyniku odniesionych obrażeń kierujący motocyklem poniósł śmierć na miejscu.

Wszyscy świadkowie, którzy widzieli ten wypadek i mogą pomóc w ustaleniu jego okoliczności, proszeni są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji w Nasielsku, ul. Kościuszki 29, tel. całodobowy (23) 691 23 77 bądź Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Paderewskiego 3, tel. całodobowy (22) 7875 22 01.

st. asp. Joanna Wielocha