Pomiechówek: Nowy radiowóz policji

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Mazowieckim otrzymała kolejny, oznakowany radiowóz. Toyota land cruiser została zakupiona ze środków budżetowych, przekazanych Komendzie Głównej Policji, w ramach modernizacji policji. Funkcjonariusze będą wykorzystywać nowy pojazd w ramach codziennych służb, co z pewnością wpłynie na wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców powiatu.

Na początku stycznia 2020 r. flotę policyjnych aut nowodworskiej komendy zasiliła oznakowana toyota land cruiser. Radiowóz, posiadający 280 KM będzie docelowo wykorzystywany przez funkcjonariuszy posterunku policji w Pomiechówku.

Konieczność zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom, a także realizacja codziennych obowiązków wymagają dostosowania radiowozów do potrzeb mieszkańców. Wielu z nich zamieszkuje w małych miejscowościach, oddalonych od dróg asfaltowych.

Nowy radiowóz ułatwi policjantom dotarcie do miejsc w trudniejszym terenie, a tym samym pozwoli na szybszą reakcję na zgłoszenia, co z pewnością jeszcze bardziej przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na terenie naszego powiatu.