Pomiechówek: Potrącenie na pasach

W poniedziałek (6.02) chwilę po godzinie 10 do służb ratowniczych wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodowym w Pomiechówku na ulicy Modlińskiej. Operator Centrum Powiadamiania Ratunkowego natychmiast na miejsce zdarzenia skierował zastępy straży pożarnej oraz zespół ratownictwa medycznego i policję.

Do zdarzenia doszło na ulicy Modlińskiej na wysokości skrzyżowania z ulicą Nasielską. – Według wstępnych ustaleń policjantów 55-letnia kierująca Oplem Corsą (mieszkanka gm. Pomiechówek) jadąc w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego, nie dostosowała prędkości do panujących warunków drogowych i potraciła 72-letnią kobietę (mieszkanka gm. Pomiechówek) przechodząca przez przejście dla pieszych. Aktualnie w nowodworskiej komendzie prowadzone jest postępowania w celu dokładnego wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia drogowego – informuje mł. asp. Szymon Koźniewski z KPP Nowy Dwór Mazowiecki.

W wyniku zdarzenia 72-latka odniosła obrażenia. Lekarz zadecydował o przewiezieniu kobiety do szpitala. Kierująca samochodem była trzeźwa.

Udział w akcji:
531M22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M25 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
539M42 – OSP Pomiechówek
W01-81 – ZRM Nowy Dwór Mazowiecki
WRD KPP Nowy Dwór Mazowiecki
KP Pomiechówek

/PJ/
Foto: OSP Pomiechówek