Powiat: Poszukiwani trafili do aresztów

W ciągu ostatnich kilku dni funkcjonariusze z komendy powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim, realizując czynności służbowe zatrzymali poszukiwanych, uchylających się od odpowiedzialności karnej. Mężczyźni trafili do aresztów.

30 kwietnia 2020 r. na ul. Malewicza w Modlinie Twierdzy, policjanci nowodworskiego wydziału prewencji podczas interwencji wobec agresywnego mężczyzny, zatrzymali 45- latka z Nowego Dworu Mazowieckiego. Mężczyzna nie dość, że był sprawcą całego zajścia, na dodatek okazał się być osobą poszukiwaną, celem odbycia kary pozbawienia wolności. Trafił do aresztu.

1 maja 2020 r. nowodworscy patrolowcy zatrzymali 33- latka z Nowego Dworu Mazowieckiego, uchylającego się od odpowiedzialności karnej. Mężczyzna został przez mundurowych zatrzymany i trafił do aresztu, gdzie spędzi orzeczony prawomocnym wyrokiem sądu, 1 rok pozbawienia wolności.

Tego samego dnia również funkcjonariusze z nasielskiego komisariatu policji dokonali zatrzymania 34- latka z Lorcina. Mężczyzna miał do odbycia karę 4 miesięcy pozbawienia wolności. Trafił do aresztu.

2 maja mundurowi z nowodworskiej patrolówki ustalili miejsce pobytu 44- latki, przebywającej na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Kobieta była poszukiwana przez republikę francuską, celem ustalenia miejsca pobytu.

4 maja 2020 r. nowodworscy policjanci z wydziału prewencji zatrzymali natomiast 33- letniego mieszkańca Nowego Dworu Mazowieckiego, który nie stawił się w wyznaczonym terminie do zakładu karnego. Mężczyzna miał do odbycia karę 10 miesięcy pozbawienia wolności. Został zatrzymany i osadzony w areszcie.