Praca w POLOIL

POLOIL Poszukuje do pracy:

Kierowca

Jesteśmy polską firmą będącą na rynku od 26 lat zajmującą się przewozem materiałów niebezpiecznych. Obecnie zatrudniamy kierowców samochodów ciężarowych kat C+E w transporcie krajowym rejon : Mazowieckie, Małopolskie, Śląskie, Opolskie , Dolnośląskie

OPIS STANOWISKA:
Kierowanie zestawami ciągnik siodłowy + naczepa/autocysterna w ruchu krajowym.

WYMAGANIA:
-Aktualne uprawnienia/czynne prawo jazdy C+E
-Aktualne badania lekarskie
-Karta kierowcy do tachografu cyfrowego
-Ważne zaświadczenie o niekaralności

OFERUJEMY:
-Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- Pełne ubezpieczenie ZUS
-Terminowe wypłaty wynagrodzenia
-Pojedyncze obsady aut
-Zaplecze techniczne i socjalne
- Świadczenia z Funduszu Socjalnego: karta Multisport, „wczasy pod gruszą”

Możliwość szkoleń w zakresie:
- Aktualnego kursu na przewóz rzeczy
- Uprawnień ADR do przewozu ładunków w cysternach
- Uprawnień do załadunku oraz rozładunku cystern -TDT

- CV ze zdjęciem, list motywacyjny,
prosimy o przesyłanie na adres e-mail : g.wojnarowska@poloil.pl

Pracownik hurtowni

Zakres obowiązków:
-Przyjęcie wagonów kolejowych , rozładunek oraz ekspedycja
- Zapoznanie się ze stanowiskami nalewczymi cystern paliwowych
- Załadunek paliwa na cysterny samochodowe
- Obsługa urządzeń nalewczych
- Zapoznanie się z instalacją rurociągową napełniającą zbiorniki paliwowe
- Przestrzeganie zasad obowiązujących na terenie bazy paliw

Od kandydatów oczekujemy:
- Wykształcenie -minimum średnie techniczne
- Dokładność, uczciwość, rzetelność w wykonywaniu pracy
- Dobra znajomość obsługi komputera
- Zdolność radzenia w sytuacjach wymagających podjęcia natychmiastowej reakcji
- Dyspozycyjność (praca zmianowa)
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- Terminowe wypłaty wynagrodzenia
- Pojedyncze obsady aut
- Zaplecze techniczne i socjalne