Sielec: Tragiczny wypadek na koniec roku

W sylwestrowe przedpołudnie (31.12) około godziny 11:30 na DK62 w miejscowości Sielec gm. Czerwińsk nad Wisłą, kierujący samochodem osobowym marki Ford, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Jedna osoba zginęła na miejscu a druga w ciężkim stanie, zabrana została do szpitala przez Lotniczego Pogotowie Ratunkowe.

71-letni kierowca forda wypadł z łuku drogi i uderzył lewą stroną auta w drzewo. Zginął na miejscu. Nieprzytomna pasażerka została zabrana śmigłowcem do szpitala. Droga jest częściowo przejezdna. Na miejscu trwają czynności policjantów. Można liczyć się z co najmniej dwugodzinnymi utrudnieniami w tym rejonie. – mówi redakcji Warszawa w Pigułcemł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Płońsku.

W akcji ratunkowej udział brały zastępy z JRG Płońsk, OSP Czerwińsk nad Wisłą oraz Zespół Ratownictwa Medycznego z Zakroczymia i śmigłowiec Ratownik 18 z Płocka. Okoliczności zdarzenia wyjaśni dochodzenie prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Płońsku.

w3

w1

Zdjęcia otrzymaliśmy na naszą skrzynkę redakcja@wirutalnynowydwor.pl

info-wnd