W niedzielę (25.10) po godzinie 1 w nocy w Starych Pieścirogach (gm. Nasielsk) na ulicy Kolejowej, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu Skoda Octavia. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 34-letni mężczyzna. Kierująca pojazdem była pijana.

Przybyli na miejsce strażacy, przystąpili do uwalniania osób z pojazdu, który leżał w rowie po dachowaniu. Aby wydostać poszkodowanych, użyto narzędzi hydraulicznych. Niestety lekarz stwierdził zgon 34-letniego mężczyzny – mówi naszej redakcji mł. bryg. Tomasz Wołoszyn z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Kierująca i pasażer odwiezieni zostali do szpitala z urazami głowy i kończyn.

Kierująca Skodą 37-latka zjechała z jezdni i uderzyła w betonowy przepust oraz drzewo. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 34-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego a drugi pasażer z obrażeniami ciała przewieziony został szpitala. Kierująca w wydychanym powietrzu miała 2,8 promila alkoholu. Kobieta trafiła z urazem głowy i złamaną ręką do szpitala w Płońsku – relacjonuje st. asp. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Na miejscu interweniowały zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Nowego Dworu Mazowieckiego, OSP Nasielsk, Policja i zespoły Ratownictwa Medycznego. Na miejscu zdarzenia trwały oględziny z udziałem prokuratora i techników.

Foto: OSP Nasielsk