Szkoła Pływania Sport Plus zaprasza na ferie w góry

Szkoła Pływania Sport Plus prowadząca zajęcia na pływalni miejskiej w Nowym Dworze Mazowieckim oraz Legionowie, zaprasza do wyjazdu na Zimowy Obóz Narciarski. Oferta jest dla każdego. Z dziećmi na obóz mogą pojechać również rodzice.

Kadra Sport Plus to absolwenci wychowania fizycznego, instruktorzy i trenerzy z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzimy prężnie działające sekcje sportowe pływacko- ratowniczą, strzelecko- łuczniczą etc. Od wielu lat zajmujemy się również prowadzeniem obozów letnich i zimowych dla dzieci, młodzieży oraz całych rodzin. Organizujemy wyjazdy tematyczne jak np. obozy konne, żeglarskie, pływackie, tenisowe, piłkarskie, windsurfingowe, narciarskie jak i ogólne sportowe w Polsce i za granicą, dbamy przede wszystkim o dobro dzieci ale również o jakość i estetykę naszych wyjazdów.

Nasi wychowawcy to młoda, energiczna kadra jak również osoby z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym, psychologicznym i sportowym, animatorzy czasu wolnego i trenerzy. Posiadamy swoją bazę sprzętową quady, segwaye, łuki, hulajnogi elektryczne, kule wodne, kule do bubble football, repliki broni ASG, deski SUP, motorówkę.

Sport Plus ma dla Państwa bogatą i różnorodną ofertę letnią i zimową.

Obecnie zapraszamy do zapisów na zimowe obozy narciarskie dla dzieci już od 5 roku życia, młodzieży- FERIE 2020. Zapraszamy również na wyjazdy rodziców,znajomych, którym ciężko jest rozstać się ze swoimi pociechami, a jednak chcieliby mieć chwilę dla siebie. Jeśli chcieliby Państwo zapoznać się z naszą pracą i ofertą zapraszamy na stronę internetową: www.sport-plus.com.pl lub do śledzenia nas na FB Szkoła pływania Sport Plus.

Dodatkowe informacje i zapisy na obozy: Tel. 508-097-449 lub sport.plus@wp.pl.

TAGI: