Wystawa starych zdjęć Nowego Dworu w terminalu lotniska

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim we współpracy z Mazowieckim Portem Lotniczym Warszawa – Modlin oraz lokalnym przedsiębiorcą Sebastianem Golejewskim, zorganizował wystawę zdjęć starego Nowego Dworu Mazowieckiego. Zdjęcia przymocowane są do antresoli w hali przylotów nowodworskiego lotniska.

– Wystąpiliśmy z pomysłem aby pokazać na zdjęciach stary Nowy Dwór Mazowiecki. Od pana Sebastiana Golejewskiego otrzymaliśmy oryginalne zdjęcia z dawnych lat i za zgodą lotniska powiesiliśmy je w terminalu lotniczym. Będziemy przyglądać się zainteresowaniu wśród pasażerów. Może kogoś zaciekawi i odwiedzi Twierdzę Modlin lub przyjedzie do Centrum Informacyjnego Lokalnej Organizacji Turystycznej i pozna naszą ofertę turystyczną – mówi naszej redakcji Jacek Kosiorek z wydziału organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Mazowieckim.

Cieszę się, że ta wystawa doszła do skutku. Z miłą chęcią udostępniłem swoje zbiory i mam nadzieję, że nie będzie to jednorazowa akcja – mówi właściciel zdjęć Sebastian Golejewski.

/MK/