Zakroczym: Bez prawa jazdy ale z narkotykami

Policjanci z Zakroczymia zatrzymali 23- latka, który posiadał narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, do których się przyznał i dobrowolnie poddał karze. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi z zakroczymskiego posterunku, sprawdzając informacje o osobach posiadających środki odurzające, zatrzymali do kontroli kierującego bmw, mieszkańca Zakroczymia.

Mężczyzna, podczas zjazdu na pobocze, wyrzucił przez okno swojego samochodu mały przedmiot. Nie umknęło to jednak uwadze, przeprowadzającym czynności policjantom. W odrzuconym przez 23- latka plastikowym pudełku, funkcjonariusze ujawnili 2,57 grama netto metamfetaminy oraz 4,42 grama netto marihuany, do których posiadania przyznał się 23-latek.

Podczas kontroli wyszło na jaw, że młody zakroczymianin, nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem, za co został ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

23-latek został zatrzymany. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, przyznał się do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał karze.

Za przestępstwo posiadania środków odurzających ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Joanna Wielocha