Zakroczym: Dachowanie na DK62

W niedzielę (10.05) chwilę przed godziną 18 na DK62 w Zakroczymiu0 doszło do zderzenia samochodu osobowego marki BMW i KIA. Po paru minutach na miejscu pojawiły się służby ratunkowe oraz policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego.

Na miejscu służby zastały pojazd marki KIA, który dachował oraz samochód BMW. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW 31-letni mieszkaniec Sulejówka, zjeżdżając z DK7 na DK62 nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 76-letniej kobiecie jadącej KIĄ od strony Nowego Dworu Mazowieckiego w kierunku Zakroczymia.

Przybyli na miejsce medycy zadecydowali o przewiezieniu kobiety do szpitala. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących pojazdami oraz ustalili dokładny przebieg zdarzenia.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz odłączyli akumulatory w pojazdach. Po czynnościach na miejscu, policjanci udadzą się do szpitala, gdzie dowiedzą się co ze stanem zdrowia kierującej Kią i podejmą decyzję o sposobie zakończenia tego zdarzenia.

W miejscu skrzyżowaniu zjazdu z DK7 z drogą DK62 występują utrudnienia w ruchu. Ruch prowadzony jest wahadłowo a czasowo wstrzymywany całkowicie.