Zakroczym: Groźny wypadek na krajówce. 2 osoby ranne

We wtorek (10.01) około godziny 23 służby ratunkowe powiatu nowodworskiego, zostały poinformowane o wypadku na krajowej siódemce na wysokości stacji paliw w Zakroczymiu. Na miejsce skierowano zastępy straży pożarnej oraz zespoły ratownictwa medycznego i policję.

Po przybyciu pierwszych podmiotów ratowniczych, zastano na pasie ruchu w kierunku Gdańska, samochód marki Skoda, który najechał na tył Opla. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały 2 osoby. Kierującego Oplem Tigrą 25-letniego mieszkańca Nowego Dworu Mazowieckiego strażacy wycinali z samochodu przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Z ciężkimi obrażeniami ciała odwieziony został do szpitala. Również w ciężkim stanie odwieziono 26-letniego nowodworzanina, który jak się okazało, po awarii opla, pchał pojazd, w którym siedział o rok młodszy kolega. Niestety w samochód uderzył jadący Skodą 39-letni mieszkaniec Gdańska.

Kierujący Skodą był trzeźwy. Aktualnie nowodworscy policjanci prowadzą czynności w celu ustalenia przyczyn tego wypadku.

Udział w akcji:
531M21 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
W02-81 – ZRM Nowy Dwór Mazowiecki
W02-84 – ZRM Zakroczym
WRD KPP Nowy Dwór Maz.
WŚD KPP Nowy Dwór Maz.