Zakroczym: Mikołajkowy Turniej Sportowy

W sobotę (5.12) w sali sportowej przy Zespole Szkół w Zakroczymiu, odbył się Mikołajkowy Turniej Sportowy, organizowany od lat przez Uczniowski Klub Sportowy "Szkolniak", który reprezentuje Sebastian Koczanowski - dyrektor Szkoły Podstawowej w Wojszczycach.

-Jest to swoisty hołd składany dzieciom i młodzieży za całoroczny wkład w krzewienie kultury fizycznej na terenie gminy. Sobotnie zawody były rekordowe. Do sali w Zakroczymiu przyszło 159 uczestników. (strzelectwo pneumatyczne z karabinów 28 osób, turniej piłki siatkowej 18 dziewczynek, turniej piłki nożnej 113 osób - 18 drużyn). "Maraton" trwał od godziny 10 do 18:45 - bez przerw. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary - mówi naszej redakcji Sebastian Koczanowski.

Organizatorzy dziękują paniom: Aleksandrze Świderskiej oraz Magdalenie Koczanowskiej które pomogły zorganizować i poprowadzić zawody. Podziękowania również dla pana Artura Ciecierskiego - burmistrza gminy Zakroczym za obecność i patronat nad imprezą. Wspomnieć należy też o panu Dariuszu Gaczkowskim, który otworzył w sobotę szkolę i pilnował porządku.

Patronat medialny nad imprezą objął portal Wirtualny Nowy Dwór.

 

PJ.

TAGI: