Zakroczym: Zatrzymany poszukiwany listem gończym

37-letni Jarosław P. wpadł w ręce policjantów z Zakroczymia. Mężczyzna prawie od dwóch lat był poszukiwany listem gończym. Poza tym 37-latek poszukiwany był również przez nowodworską prokuraturę w celu ustalenia miejsca pobytu. Dodatkowo ścigany podejrzany jest o korupcję. Jarosław P. trafił do aresztu, aby odbyć zasądzony wyrok oraz usłyszał zarzut przekupstwa.

W niedzielę (12 marca) policjanci prewencji z Zakroczymia, podczas patrolu miejscowości Janowo zauważyli mężczyznę, który był podobny do osoby ściganej listem gończym. Po wylegitymowaniu funkcjonariusze potwierdzili swoje przypuszczenia. 37-letni Jarosław P. poszukiwany był przez prawie dwa lata. Poza tym okazało się po sprawdzeniu w policyjnych bazach, że mężczyzny poszukuje również nowodworska prokuratura. 37-latek został zatrzymany i trafił do aresztu.

W trakcie wykonywania czynności Jarosław P. miał złożyć funkcjonariuszom obietnicę korzyści majątkowej, w zamian za wypuszczenie go na wolność. Mężczyzna usłyszał zarzut i może grozić mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

/KPP Nowy Dwór Maz/