Zakroczym: Znęcał się nad matką. Trafił do aresztu

Policjanci z posterunku w Zakroczymiu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad swoją matką. 26-latek będąc pod wpływem alkoholu i narkotyków, urządzał awantury w domu. Patryk W. usłyszał zarzut, a sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci trzech miesięcy aresztu.

Do policjantów z Zakroczymia zgłosiła się roztrzęsiona kobieta, która powiedziała, że nie może już wytrzymać ze swoim synem, który znęca się nad nią. W trakcie rozmowy z pokrzywdzoną, mundurowi ustalili, że jej syn wracając do domu pijany i „naćpany”, wszczyna awantury. Niejednokrotnie używał przemocy wobec matki do tego stopnia, że groził jej pozbawieniem życia przy użyciu maczety.

Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali 26-latka, który trafił do aresztu. Ja się później okazało, mężczyzna w zeszłym roku wrócił z zakładu karnego po odbyciu wyroku za inne przestępstwa. Patryk W. po złożeniu wyjaśnień usłyszał zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad swoją matką i trafił na 3 miesiące do aresztu. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

/KPP Nowy Dwór Maz/