Zatrzymany za kradzież torebki

Policjanci z nowodworskiej prewencji zatrzymali 32-letniego Radosława G., mieszkańca naszego powiatu, który podejrzany jest o kradzież torebki. Do zdarzenia doszło w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Nowego Dworu. Mężczyzna prawdopodobnie usłyszy zarzut kradzieży, za co może mu grozić nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj do nowodworskiej komendy zgłosiła się kobieta, która powiedziała, że nieznany mężczyzna ukradł jej torebkę wraz z dokumentami, kartą bankomatową i pieniędzmi. Wszystko działo się w jednym z nowodworskich barów, w którym poszkodowana pracuje.

Policjanci natychmiast przystąpili do wyjaśnienia tego zdarzenia. W trakcie czynności funkcjonariusze prewencji w Modlinie Twierdzy zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi podanemu przez zgłaszającą. Policjanci przystąpili do legitymowania. W trakcie sprawdzania mężczyzny ujawnili przy nim skradzioną torebkę. 32-letni Radosław G. został zatrzymany i trafił do celi. Teraz prawdopodobnie usłyszy zarzut kradzieży, za co grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.

 

Komenda Powiatowa Policji Nowy Dwór Maz.