Był poszukiwany listem gończym

Wczoraj nowodworscy kryminalni najpierw ustalili miejsce pobytu 40- latka, a następnie go zatrzymali. Mieszkaniec czosnowskiej gminy był poszukiwany na podstawie listu gończego, wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Piasecznie.

W poniedziałek po południu, policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim udali się na teren gminy Czosnów. Wnikliwa praca funkcjonariuszy doprowadziła do ustalenia aktualnego miejsca pobytu, poszukiwanego listem gończym mężczyzny.

Policjanci wiedzieli, że pracujący w na co dzień w stolicy 40-latek, tego właśnie dnia uda się do Czosnowa. Tam już na niego czekali. Kiedy tylko się pojawił podjęli wobec niego interwencję, która zakończyła się zatrzymaniem. Poszukiwany listem gończym trafił do nowodworskiej komendy.

Prokuratura Rejonowa w Piasecznie wydała za 40-latkiem list gończy i środek zapobiegawczy w postaci w postaci tymczasowego aresztowania. Rzetelna praca i szczegółowe ustalenia pozwoliły nowodworskim kryminalnym na kolejne trafne zatrzymanie osoby poszukiwanej.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.