Gorąca Linia

Nowy Dwór Maz: Spłoszone konie biegały po Okuninie

W środę (27.11) chwilę po godzinie 15 na osiedlu Okunin w Nowym Dworze Mazowieckim, mieszkańcy zauważyli biegające bez nadzoru wystraszone konie. Informację przekazali dyżurnemu Straży Miejskiej. Dzięki szybkiej interwencji strażników u znanego im z wcześniejszych zdarzeń, właściciela koni, udało się złapać zwierzęta i zaprowadzić do gospodarstwa z którego uciekły. 

Nasielsk: Pijany kierowca Daewoo wjechał w tył autobusu

W czwartek (21.11) chwilę po godzinie 20 na ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej w Nasielsku przy granicy z Siennicą doszło do wypadku z udziałem autobusu marki Mercedes i samochodu osobowego marki Daewoo Tico. Niestety okazało się, że kierowca osobówki miał prawie 2 promile alkoholu we krwi.

Izabelin Dziekanówek: Śmiertelne potrącenie na pasach

W sobotę (19.10) chwilę po godzinie 21 na krajowej siódemce tuż przy granicy powiatu nowodworskiego w Izabelinie Dziekanówku doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego obywatela Ukrainy. Mężczyzna przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych i został potrącony przez kierującą samochodem marki BMW.

Krzyczki Pieniążki: Wypadek spadochroniarza. LPR w akcji

W sobotę (19.10) chwilę przed godziną 17 w Krzyczkach Pieniążkach gm. Nasielsk, doszło do wypadku z udziałem spadochroniarza. 35-letni mężczyzna spadł z wysokości około 20 metrów na ziemię. Na pomoc wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Warszawy.