Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Dobra Wola: Pożar drewnianego budynku mieszkalnego

W sobotę (28.11) chwilę po godzinie 9 do nowodworskiej straży pożarnej, wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Dobra Wola w gminie Nasielsk. Dyspozytor na miejsce wysłał zastępy ratowniczo – gaśnicze z kilku jednostek.

Ze zgłoszenia wynikało, że pożar jest bardzo duży a ogień wychodzi na zewnątrz budynku na wysokości poddasza. Na szczęście osoby zamieszkujące, zdążyły się ewakuować z płonącego domu i nic im nie zagrażało. Prewencyjnie na miejsce przyjechała karetka pogotowia ratunkowego.

Strażacy po przybyciu na miejsce pożaru, rozwinęli linie gaśnicze i wprowadzili do środka rotę ratowników. Akcja gaśnicza trwała ponad 2 godziny.

Teren powiatu nowodworskiego zabezpiecza zastęp z OSP Nowy Dwór Mazowiecki

Udział w akcji:
531M22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M25 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M53 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki (zawrócony do koszar)
530M91 – KP PSP Nowy Dwór Mazowiecki
539M20 – OSP Nasielsk
538M21 – OSP Nasielsk
539M23 – OSP Psucin
539M25 – OSP Cieksyn
539M29 – OSP Cieksyn

RK.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.