Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Kanalizacja przy Wierzbowej

Trwają prace związane z budową kanalizacji przy ulicy Wierzbowej. Zgodnie z zapisami umowy inwestycja zostanie zrealizowana do końca maja. Wykonawca został wybrany spośród trzech oferentów, którzy złożyli swoje oferty w przetargu. Oferta z najniższą ceną została złożona na kwotę 183 544,95 zł przez firmę Przedsiębiorstwo Robót Wodno-Inżynieryjnych „MELWOBUD” Sp. z .o.o. z siedzibą w Ciechanowie. Firma „MELWOBUD” nie po raz pierwszy będzie realizowała inwestycję kanalizacyjną na terenie gminy Pomiechówek. 19.03.2015 r. umowę z wykonawcą podpisał wójt gminy Dariusz Bielecki.

Zadanie realizowane jest przy wsparciu środków unijnych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013, działanie „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej”.

Cieszę się, że po kilku latach walki o skanalizowanie ulicy Wierzbowej wreszcie uda nam się osiągnąć cel. Wierzbowa nastręczała trudności, bo choć ulica znajduje się w bliskiej odległości od oczyszczalni to ze względu chociażby na jej szerokość, prace były utrudnione. Podjęliśmy decyzję o wpisaniu inwestycji w duży projekt, którego celem było rozwiązanie istniejących problemów sanitacji w gminie. 23 października 2014 r. w urzędzie marszałkowskim podpisałem umowę na dofinansowanie zadania. –Dariusz Bielecki, wójt gminy Pomiechówek

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.