Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Kolizja trzech aut na DW 575

We wtorkowe popołudnie (16.08) służby ratunkowe zostały powiadomione o zderzeniu trzech pojazdów na DW 575 przed miejscowością Stare Grochale. W akcji udział brały zarówno zastępy Straży Pożarnej, Policja i Ratownictwo Medyczne. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Kierujący Volvo 37-letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego, jadąc od strony Nowego Dworu Mazowieckiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na poprzedzający go pojazd marki Skoda, za kierownicą którego siedział 26-latek z Pabianic. Skoda na skutek uderzenia została odrzucona na przeciwległy pas i zderzyła się z Toyotą za kierownicą której siedział 72-latek z Łomianek.

Przybyli na miejsce strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia a ratownictwo medyczne przebadało uczestników zdarzenia. Na szczęście nikt nie wymagał hospitalizacji. Kierujący pojazdami byli trzeźwi a na sprawcę nałożono mandat karny.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.