Kronika Kryminalna 6 – 12 maja

Zapraszany do najnowszej Kroniki Kryminalnej za okres od 29 kwietnia do 5 maja, przygotowanej przez Rzecznika Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
Droga nr 62, 188 km– nietrzeźwy kierujący
7 maja przed 15.00, 38-letni kierujący Toyota Yaris najechał na tył poprzedzającego go Opla Astry, którym kierował 55-latek. Następnie 38-latek odjechał z miejsca zdarzenia. W trakcie czynności został zatrzymany w Kosewie gm. Pomiechówek. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad 1, 5 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i spowodowanie kolizji. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ul. Kopernika – wypadek drogowy
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, które zaistniało 6 maja po 18.00. Doszło tam do zderzenia samochodu z rowerzystą. Według wstępnych ustaleń policjantów 34-letnia kierująca Kia Ceed podczas manewru skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa 51-letniemu rowerzyście. Cyklista trafił do szpitala. Kierujący trzeźwi. Kobieta straciła prawo jazdy za tzw. rażące naruszenia przepisów ruchu drogowego.

NASIELSK
ul. Młynarska– nietrzeźwy kierujący
11 maja przed 9.00, policjanci WRD zatrzymali do kontroli 64-letniego kierującego Skoda Felicia. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

CZOSNÓW
ul. Warszawska– kradzież z włamaniem do automatu myjni
Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w nocy z 5/6 maja br. , dokonał/li włamania do automatu myjni samochodowej. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 2100 zł. Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z czosnowskim komisariatem.

Sowia Wola– nietrzeźwy kierujący
11 maja po 21.00, policjanci z Czosnowa zatrzymali do kontroli 45-letniego kierującego Ford Focus. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad 1, 5 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

LEONCIN
ul. Partyzantów– nietrzeźwy kierujący
8 maja przed 10.00, policjanci z Czosnowa zatrzymali do kontroli 60-letniego kierującego osobowym Oplem. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ZAKROCZYM
Wojszczyce – nietrzeźwy kierujący
7 maja po 20.00, policjanci z Zakroczymia zatrzymali do kontroli 68-letniego kierującego VW Transporter. Mężczyzna po przebadaniu miał blisko promil alkoholu w organizmie.. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

POLICJANTKA NA SPOTKANIU W PRZEDSZKOLU
Policjantka zajmująca się profilaktyką społeczną odwiedziła przedszkole „ELEMELEK” na terenie gm. Czosnów. Dzieciaki mogły posłuchać i zobaczyć z bliska jak wygląda praca policjanta. Nie brakowało emocji, kiedy „maluchy” własnymi rękami dotykał wyposażenia funkcjonariuszy.
więcej – http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/86716,Policjantka-na-spotkaniu-w-przedszkolu.html

UCZNIOWIE NASIELSKIEJ PODSTAWÓWKI NA PODIUM W TURNIEJU BRD
7 maja odbyły się eliminacje rejonowe XLII Ogólnopolskiego Turnieju w Ruchu Drogowym. Zawody przeprowadzono w Miasteczku Ruchu Drogowego przy ul. Gen. Sosnkowskiego w Warszawie. W I grupie wiekowej uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Nasielsku zajęli drugie miejsce. Teraz będą reprezentować powiat nowodworski w etapie wojewódzkim 22 maja br. Gratulujemy miejsca na podium i życzymy dalszych sukcesów w turnieju!
więcej – http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/86728,Uczniowie-nasielskiej-podstawowki-na-podium-w-turnieju-BRD.html

podkom. Szymon Koźniewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.