Łomianki: Za zakupy zapłaciła przywłaszczoną kartą

Policjanci z komisariatu w Łomiankach zatrzymali 22-letnią mieszkankę gminy po tym, gdy rozpoznali jej wizerunek. W pewnym momencie zauważyli idącą ulicą kobietę, która kilka dni wcześniej w autobusie dokonała kradzieży portfela. Pokrzywdzony utracił pieniądze, kartę bankomatową i dokumenty. Jeszcze tego samego dnia Karolina S. dokonała kilkakrotnie zakupów alkoholu i papierosów płacąc za nie przywłaszczoną kartą. Kobieta przyznała się do popełnienia przestępstwa i poddała się dobrowolnie karze.

Kilka dni temu dyżurny komisariatu w Łomiankach otrzymał zgłoszenie o kradzieży portfela z zawartością pieniędzy, karty bankomatowej i dokumentów. Do przestępstwa doszło w autobusie miejskim. Policjanci wytypowali osobę, która mogła dokonać tego czynu. Funkcjonariusze zapoznali się z jej wizerunkiem. Gdy pełnili służbę ponadnormatywną na terenie gminy w pewnym momencie zauważyli idącą ulicą Warszawską kobietę, której wizerunek odpowiadał osobie mogącej popełnić to przestępstwo.

Podczas kontroli osobistej ujawnili przy 22-latce portfel należący do pokrzywdzonego. Policjanci zatrzymali kobietę. Jak ustalili, jeszcze tego samego dnia Karolina S. dokonała kilkakrotnie zakupów alkoholu i papierosów płacąc za nie przywłaszczoną kartą. Kobieta przyznała się do popełnienia przestępstwa i poddała się dobrowolnie karze. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje sąd.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.