Modlin Twierdza: Śmiertelne potrącenie na Chrzanowskiego

W niedzielę (20.01) chwilę po godzinie 20 na ulicy gen. Chrzanowskiego w Modlinie Twierdzy, doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Miejsce zabezpieczają strażacy.

71-latek zachwiał się i wpadł pod nadjeżdżający samochód osobowy marki Audu A4, który prowadził 36-letni mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego.

Pierwsi na miejsce przybyli druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej Ratownictwo Wodne, którzy natychmiast przystąpili do udzielania pierwszej pomocy. Druhowie użyli defibrylator AED, który jest na ich wyposażeniu. Po chwili do pomocy w akcji ratunkowej dołączyli strażacy z Państwowej Straży Pożarnej.  Niestety z powodu rozległych urazów wewnętrznych, przybyły na miejsce lekarz, stwierdził zgon.

Policjanci ustalają przebieg zdarzenia. Jak dowiedziała się nasza redakcja, mężczyzna miał spacerować z psem i został przez niego szarpnięty  co spowodować miało, że przewrócił się wprost przed nadjeżdżający pojazd.

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.