Nauka Pływania Tomasz Grzelak

Serdecznie zapraszamy na zajęcia z Nordic Walking

– Jesień, Zima, Wiosna, Lato. Każdy potrzebuje trochę ruchu na świeżym powietrzu w  miłej atmosferze. Zapraszamy na spacery w ramach zajęć Nordic Walking. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy. Informacje i zapisy pod numerem 509-931-498 – Tomasz Grzelak Instruktor Nordic Walking.

Nauka Pływania Tomasz Grzelak

Zapraszamy do zapoznania się  z ofertą nauki pływania dla niemowlaków oraz 4, 5  i 6-latków. Prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne pojedynczo lub dwójkami. Zajęcia odbywają się na basenie sportowym lub na podgrzewanym małym basenie. Pracujemy 7 dni w tygodniu, rano i po południu.
Od września rusza kurs nauki i doskonalenia pływania dla dorosłych

Tomasz Grzelak – trener pływania – 509-931-498
Agnieszka Grzelak – trener pływania – 509-801-518
Łukasz Grzelak – trener pływania – 600-030-683

Basen w Nowym Dworze Mazowieckim i Legionowie „Wodne Piaski”

Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci i dorosłych.
– pływanie dla początkujących
– doskonalenie pływania
– zajęcia indywidualne
– preferowane zajęcia w grupach 2-3 osobowych
– zajęcia korekcyjne w wodzie
– Przygotowanie absolwentów szkół średnich na egzaminy na AWF
– Przygotowania do Triathlonu
Zadzwoń – zapytaj o szczegóły.

Nauka w miłej atmosferze z trenerem w wodzie.

Chciałam się z Wami podzielić moją małą przygodą. Wraz z koleżankami emerytkami chodzę na pływalnię w NDM w ramach rekreacji. Od zawsze pływam, ale przeważnie żabką. Któregoś dnia zobaczyłam wysoką kobietę, która pływała pięknym kraulem. Powiedziałam do koleżanek, że „na bank” jest byłą profesjonalną pływaczką, bo jej kraul był (jak dla mnie) imponujący. Żeby się upewnić podeszłam i okazało się, że Pani Grażyna nauczyła się tak pływać u Pana Tomka Grzelaka na zajęciach, które odbywały się w środy, czwartki i do wakacji dodatkowo w piątki. Co więcej startowała już w zawodach o Puchar Burmistrza w Rodzinnych Zawodach Pływackich i zdobyła I miejsce w kategorii Kobiety 50+.   Tak mnie to zainspirowało, że natychmiast zgłosiłam się na lekcje i już 18 listopada zamierzam wystartować w VII edycji tych zawodów. Spróbuję swoich sił i chociaż nie liczę na wygraną to cieszę się, że będę mogła się sprawdzić. Bardzo zachęcam wszystkie Panie 50+. Spróbujcie – będzie nas więcej. Zamiast siedzieć w domu przyjdźcie na basen.   Dla emerytów wstęp to tylko 1 zł za godzinę. W środy i czwartki o godz. 7 rano na zajęciach gimnastyki i nauki pływania, które prowadzi Pan Tomasz Grzelak możecie się dużo nauczyć i startować w zawodach.  Radość i uczucie lekkości po takich zajęciach bezcenne. Czekam na Panie, które zechcą się ze mną pościgać. Jak nie w tym roku to w następnym, bo ja nie zamierzam odpuścić.
Pozdrawiam Joanna

Filip to zawodnik trenera Tomka, pływa od 4 lat  – teraz ma 7.  Zdobywca wielu medali w Pucharze Burmistrza w NDM, zdobywca Pucharu Burmistrza w roku 2016, Trzecie miejsce W Pucharze Burmistrza w roku 2017 w starszej grupie wiekowej. Chłopiec, który rokuje na przyszłość, systematycznie poprawia czas na dystansie 25 m. Chętnie trenuje ze starszymi od siebie bo w swojej grupie wiekowej nie ma wielu sparing partnerów.

Zapraszamy dzieci i dorosłych, którzy chcą nauczyć się pływać lub doskonalić pływanie. Do wakacji zdążysz z nami nauczyć się pływać! Czas ucieka – basen czeka. Nie zwlekaj ani chwili czekamy na twój telefon.
Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Każdego nauczę pływać.

Wszystkie zajęcia odbywają się w NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki ul. Sportowa 66

Informacje i zapisy

509-931-498 (trener pływania Tomasz)
509-801-518 (trener pływania Agnieszka)

Nauka i doskonalenie pływania – pływalnia „Nowa Fala” Warszawa ul. Garbińskiego
Instruktor Łukasz – tel 600 -888-715 lub 666-030-683

grzelak.tomek@o2.pl
www.swimtom.pl

01