Nowy Dwór Maz: Połączenie nowej Modlińskiej z Bohaterów Modlina

Zgodnie z zapowiedziami Nowy Dwór Mazowiecki kontynuuje największą inwestycję drogową w mieście. Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa połączenia nowego odcinka ul. Modlińskiej (od nowego ronda w ciągu ul. Paderewskiego – przy bibliotece) z ul. Bohaterów Modlina. Przedstawiamy Państwu wstępny projekt połączenia ulic (niżej), oczekując na Państwa opinie. Rzeczowe uwagi prosimy przesyłać na adres [email protected] do 16 lutego br. (z uwagi na napięty harmonogram projektu).

Państwa uwagi trafią do projektanta, który na zlecenie Miasta przygotowuje projekt, a my ustosunkujemy się do nich zbiorczo po wyżej wymienionym terminie. Uwagi rozpatrywane będą pod kątem prawa i sztuki budowlanej, własności terenu, kosztów, możliwości formalnych oraz ergonomii ruchu drogowego w naszym Mieście i estetyki.

Projekt opracowany przez projektanta trafi następnie do Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, który zgodnie z obowiązującymi przepisami ma ostateczny wpływ na jego kształt – co pragniemy wyraźnie zaznaczyć.

Jednocześnie zwracamy uwagę, że zgodnie z zaprezentowaną niżej koncepcją ul. Bohaterów Modlina od ronda Hallera (przy Cechu i kościele) do włączenia do nowej, projektowanej drogi ma stać się ulicą jednokierunkową.

Z góry dziękujemy za wszystkie konstruktywne sugestie.

UM Nowy Dwór Maz

 

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.