Nowy Dwór Maz: Wybita szyba w samochodzie powodem medialnej paniki

W czwartek (21.03) policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego, otrzymali zgłoszenie o wybitej szybie w samochodzie osobowym zaparkowanym przy ul. Pileckiego. Na miejsce udali się funkcjonariusze w celu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.

Policjanci dostali wezwanie o zaparkowanym pojeździe Ford S-Max w którym wybita była jedna z szyb. Policjanci z Wydziału Śledczo Dochodzeniowego, pojechali na miejsce i sprawdzili miejsce w którym zaparkowany był samochód. W piątek (22.03) właściciel pojazdu poinformował policjantów o odnalezieniu w miejscu parkowania plastikowej kulki do zabawkowych pistoletów. Policjanci ponownie udali się na miejsce i dokonali oględzin.

– Policjanci nie potwierdzili faktu, że pojazd został ostrzelany z broni ostrej. Trwa wyjaśnianie okoliczności uszkodzenia mienia. Policjanci dwa dni wykonywali czynności na ul. Pileckiego. Podczas oględzin odnaleziono dwie plastikowe kulki – informuje podkom. Szymon Koźniewski z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Jedna z lokalnych gazet napisała o odnalezionych nabojach a swój artykuł pokierowała w stronę lat 90-tych i walki gangów na nowodworskiej ziemi. Czytelnicy zareagowali ostro nie pozostawiając suchej nitki na gazecie. Uspokajamy wspólnie z policjantami, żadnej wojny gangów nie było w Nowym Dworze Mazowieckim i mieszkańcy mogą czuć się bezpieczni.

PJ

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.