Nowy rozkład jazdy zakroczymskiej komunikacji gminnej.

Gmina Zakroczym otrzymała dofinansowanie do przewozów autobusowych organizowanych jako linie komunikacji gminnej w kwocie blisko pół miliona złotych. Dzięki wsparciu rządowemu, nadal uruchamiane będą dwie linie komunikacyjne na terenie gminy Zakroczym z kursami do Nowego Dworu Mazowieckiego przez Modlin Twierdza.

Łączna kwota dofinansowania to 468.520,80 złotych. Dzięki dotacji na linii 1 uruchomione zostaną połączenia na trasie Czarna – Zakroczym z 6 kursami w dni powszednie w tym z dwoma wydłużonymi do Nowego Dworu Mazowieckiego. Na trasie linii 2 ze Smoszewa do Zakroczymia i dalej do Nowego Dworu Mazowieckiego uruchomione zostanie 7 kursów. Część połączeń wykonywana będzie również w soboty. Poniżej rozkład jazdy autobusów ważny od 2 stycznia 2023 roku.

Od 1 stycznia 2023 roku zostaną zlikwidowane rabaty dla emerytów i młodzieży. Zostaną wprowadzone zgodnie z ustawą ulgi ustawowe.
Ceny biletów:
granica gminy (ul. Modlińska) – NDM – 4 zł
granica gminy – Twierdza – 3 zł
Twierdza – NDM – 3 zł
Bilet miesięczny (obie linie) Zakroczym – NDM 140 zł

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.