Opel uderzył w drzewo i latarnie

W czwartek (12.02) chwilę po godzinie 2 w nocy, służby ratunkowe powiatu nowodworskiego, otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Nowa Mała Wieś gm. Leoncin. Natychmiast zadysponowano karetkę pogotowia ratunkowego oraz policję i zastępy straży pożarnej.

Po przybyciu służb na miejsce zdarzenia, zastano samochód osobowy marki opel, który wypadł z drogi i uderzył w drzewo, częściowo zawadzając równiez o latarnie. Przy pojeździe znajdowała się kobieta która nie umiała powiedzieć kto kierował samochodem i odmówiła medykom badania diagnostycznego. Kobieta została sprawdzona na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak nieoficjalnie dowiedział się nasz portal – alkomat wykazał że kobieta jest pod wpływem alkoholu. Według tego co mówiła, pojazd prowadził jej znajomy, który w szoku oddalił się z miejsca zdarzenia. Okoliczności wyjaśniają policjanci z nowodworskiej drogówki.

Strażacy odłączyli akumulator w pojeździe i powrócili do koszar.

Udział w akcji:
531-22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531-25 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
02-86 – Zespół „P” Ratownictwa Medycznego Kazuń Polski
ZZ611 – WRD KPP Nowy Dwór Mazowiecki

P.J.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.