Pasha Gaming Camp

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z pierwszego w Polsce jednodniowego Pasha Gaming Campu, który odbył się w ramach obchodów Dnia Dziecka w Nasielsku. Blisko 90 uczniów nasielskich szkół, podzielonych na trzy grupy od godziny 8:00 uczestniczyło w zajęciach sprawnościowych, z psychologiem, jak również w turnieju CS:GO. Wydarzenie było to nie lada gratką zarówno dla sympatyków e-sportu, jak i sportu.

Połączenie tych dwóch dziedzin obecne jest na organizowanych przez Jarosława Pashę Jarząbkowskiego „campach”, czyli obozach. Tak samo było u nas. Ten wyjątkowy dzień Jarek otworzył swoim wystąpieniem „kim był Jarek zanim został Pashą”. Gościem specjalnym wydarzenia był Piotr Skowyrski, pseud. „Izak” polski komentator e-sportowy, youtuber oraz streamer. W przeszłości zawodnik drużyny Team VEGA i iNET koxXx w grach Counter-Strike: Source i Counter-Strike: Global Offensive.

Przez cały dzień fani Jarosława Jarząbkowskiego mieli okazję porozmawiać ze swym idolem, zrobić wspólne zdjęcie a nawet zagrać mecz 1vs1!
MVP wydarzenia okazał się Tymoteusz Zalewski, uczeń Szkoły Podstawowej Nr 1 w Nasielsku, który wygrał komputer ufundowany przez Actina! Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam współorganizować ten wyjątkowy turniej w Nasielsku. Szczególnie dziękujemy Jarosławowi Jarząbkowskiemu, który był pomysłodawcą wydarzenia i po raz kolejny udowodnił, że Nasielsk jest dla Niego naprawdę ważny!
W szczególności dziękujemy naszym wspaniałym wolontariuszom, którzy włożyli wiele serca i pracy, aby ten dzień przebiegł sprawnie, profesjonalnie i bez zakłóceń, a uczestnicy i obserwatorzy wydarzenia mogli cieszyć się każdą minutą swojego pobytu.

Wydział Organizacji i Promocji

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.