Pijany i bez prawa jazdy spowodował kolizję

W minioną środę po południu, doszło do kolizji w miejscowości Nasielsk. Kierowca fiata najechał na tył peugeota. Policjanci ruchu drogowego ustalili, że 41- letni sprawca zdarzenia drogowego jest nietrzeźwy. W wydychanym powietrzu miał 1,8 promila alkoholu. Ponadto w ogóle nie posiadał prawa jazdy.

3 maja br. o 15:30 na ul. Kościuszki w Nasielsku doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca fiata najechał na tył poprzedzającego pojazdu marki peugeot. Na miejsce zostali wezwani policjanci nowodworskiej drogówki. Mundurowi zbadali stan trzeźwości siedzącego za kierownicą fiata 41-latka. Okazał się nim mieszkaniec Nasielska. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna w wydychanym powietrzu miał 1,8 promila alkoholu.

Jakby tego było mało, funkcjonariusze ruchu drogowego ustalili, że sprawca kolizji w ogóle nie posiada prawa jazdy. Po wytrzeźwieniu 41-latek usłyszy zarzuty prowadzenia pojazdu mechanicznego, znajdując się w stanie nietrzeźwości, kierowania bez uprawnień oraz spowodowania kolizji w ruchu drogowym. Grozi mu za to kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.