Policjant na Mistrzostwach Europy

Sierż. sztab. Krzysztof Grzemiński z Wydziału Ruchu Drogowego wziął udział W Mistrzostwach Europy Federacji XPC. Policjant zajął I miejsce w „martwym ciągu” wśród służb mundurowych w swojej kategorii wagowej. Dało mu to ostatecznie trzecią pozycję wśród wszystkich zawodników z różnych krajów Europy, biorących udział w trwającej cztery dni rywalizacji.

W dniach 6-9 kwietnia 2022 r. w Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Europy Powerlifting European Championships w trójboju siłowym. W zawodach uczestniczył także policjant nowodworskiej komendy sierż. sztab. Krzysztof Grzemiński.

9 kwietnia wystartował on w konkurencji tzw. „martwym ciągu”, w kategorii wagowej do 125 kg, w klasyfikacji służb mundurowych. Funkcjonariusz „wyrwał” ciężar o masie 250 kg. Dało mu to I miejsce, wśród wszystkich rywalizujących ze sobą służb mundurowych, z kilku krajów Europy.

Podsumowując zawody, policjant ruchu drogowego zajął III Miejsce w ogólnej klasyfikacji, wszystkich zawodników służb mundurowych, biorących udział w tych zawodach. Jesteśmy dumni z nowodworskiego funkcjonariusza i życzymy mu dalszych sukcesów, trzymając jednocześnie kciuki za kolejne zwycięstwa.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.