Poszukiwani trafili do aresztu

W ostatnich dniach, policjanci na terenie powiatu nowodworskiego zatrzymali trzy osoby, które do odbycia miały kary pozbawienia wolności. 21- letnia kobieta i dwóch mężczyzn w wieku 46 i 65 lat trafiło do jednostek penitencjarnych.

15 lutego 2023 r. nowodworscy patrolowcy udali się do Nowego Modlina. Posiadali informację, że przebywa tam 21- latka. Mieszkanka Pomiechówka była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Płońsku i w Legionowie, aż trzema nakazami doprowadzenia. Do odbycia miała łączną karę aż 469 dni pozbawienia wolności. Została przez policjantów zatrzymana i trafiła do jednostki penitencjarnej.

Tego samego dnia nasielscy kryminalni zatrzymali 46- latka z tej gminy. Mężczyzna był poszukiwany nakazem doprowadzenia, wydanym przez Sąd Rejonowy w Wołominie, a do odbycia miał karę 75 dni pozbawienia wolności. Trafił do aresztu.

W czwartek funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Nasielsku, zgodnie z posiadanymi informacjami, udali się do miejscowości Popowo – Północ. Na jednej z posesji zastali 65- latka. Mieszkaniec nasielskiej gminy był poszukiwany. Miał do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który jeszcze tego samego dnia trafił do aresztu.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.