Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Poszukiwany listem gończym wpadł w ręce kryminalnych

Nowodworscy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym za przestępstwa narkotykowe. 29-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Został zatrzymany na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną wcześniej karę 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

25 kwietnia funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim wpadli na trop poszukiwanego listem gończym mężczyzny. 29- latek ukrywał się przed organami ściągania. Nowodworski sąd wydał za nim list gończy, za popełnione wcześniej przestępstwa narkotykowe.

Wczoraj przed godz. 6 rano, kryminalni zauważyli jak mężczyzna wychodzi z klatki schodowej jednego z bloków, na terenie miasta. Szybka reakcja funkcjonariuszy doprowadziła do zatrzymania osoby i przewiezienia jej do jednostki penitencjarnej. Mężczyzna odbędzie teraz karę 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.