Przedszkolaki odwiedziły dzielnicowych z Czosnowa

Dzieci z Przedszkola Elemelek w Janowie- Mikołajówce gościły w czosnowskim komisariacie. Podczas spotkania dzielnicowy opowiedział najmłodszym o podstawowych zasadach bezpieczeństwa na drodze, w szkole i poza nią oraz zachowaniu ostrożności podczas wypoczynku na świeżym powietrzu. Uczestnicy mogli obejrzeć policyjny radiowóz oraz sprzęt wykorzystywany przez mundurowych podczas służby.

W ostatni czwartek Komendant Komisariatu Policji w Czosnowie asp. szt. Dariusz Liwski zaprosił przedszkolaki do odwiedzenia komisariatu. Najpierw maluchy zwiedziły budynek w którym pracują funkcjonariusze. Tam dzielnicowy przekazał im ważne i cenne informacje, dotyczące przestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa w czasie pobytu w szkole i poza nią, podczas zabaw na dworze oraz w trakcie korzystania z drogi. Przypomniał też numer alarmowy 112.

Następnie asp. Kamil Maciejko i st. asp. Zbigniew Trąbiński zaprosili dzieci przed budynek komisariatu, gdzie czekał na nie policyjny radiowóz. Maluchy z radością obejrzały wnętrze służbowego pojazdu. Miały równiez okazję zobaczyć sprzęt, jaki mundurowi wykorzystują w codziennej pracy.

Spotkanie przebiegło w radosnej atmosferze, a przedszkolaki aktywnie i z zaangażowaniem wzięły udział w zajęciach.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.