Przetarg na budowę i dzierżawę lotniskowego hotelu

Spółka Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin ogłosiła nowe postępowanie ofertowe na dzierżawę nieruchomości gruntowej niezabudowanej, przeznaczonej na działalność hotelarską, na terenie Portu Lotniczego Warszawa/Modlin.

Nieruchomość o powierzchni do 5600 m² zlokalizowana jest przy drodze wewnętrznej lotniska, ok. 200 m od terminala pasażerskiego.

Czas dzierżawy: 30 lat z możliwością przedłużenia.

Termin składania ofert wstępnych: do 31 marca 2016 r, do godziny 12:00.

Więcej szczegółów dotyczących postępowania ofertowego znajduje się na stronie internetowej lotniska:

http://www.modlinairport.pl/biznes/powierzchnie-komercyjne/aktualne-ogloszenia.html

Hotele przy lotniskach to standard. Od początku działania portu planowaliśmy inwestycję związaną z budową hotelu, głównie z myślą o pasażerach dojeżdżających na lotnisko z odległych stron Polski i zza granicy oraz o tych, którzy podróżują przez Modlin w celach biznesowych. W drugim półroczu 2015, 46% wszystkich pasażerów stanowiły osoby mieszkające poza Mazowszem (głównie z województw: podlaskiego, łódzkiego, lubelskiego i warmińsko-mazurskiego). Zza granicy na lotnisko dojeżdża 5% wszystkich podróżnych, z czego aż 3% to mieszkańcy Ukrainy – wylicza Marcin Danił, wiceprezes zarządu lotniska. Hotel to również możliwość komfortowej organizacji spotkań i szkoleń, czemu bardzo sprzyja siatka połączeń krajowych i zagranicznych, wykonywanych 2 lub więcej razy dziennie, np.: Wrocław, Gdańsk (2 x dziennie), Londyn (4 x dziennie), Bruksela (2 x dziennie). Nie stawiamy szczegółowych wymagań co do standardu, czy wielkości hotelu. Jesteśmy przekonani, że lepiej określą to profesjonaliści z branży hotelarskiej – dodaje.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.