Sady: Auto wpadło na barierki mostu

W środę (28.10) około godziny 6 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o zdarzeniu  na moście drogowym na wysokości miejscowości Sady gm. Czosnów. Na miejsce wysłano policję oraz straż pożarną. 

Kierująca renault megan, 37 letnia mieszkanka powiatu płońskiego, nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i jadąc w kierunku Warszawy, po zjechaniu z mostu na rzece Wiśle na łuku DK7, wpadła na barierki energochłonne.

Kobiecie nic się nie stało. Przybyli na miejsce funkcjonariusze, ukarali kierującą mandatem karnym – mówi naszej redakcji asp. Szymon Koźniewski z nowodworskiej policji.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia, zastano samochód na barierkach energochłonnych. Strażacy zabezpieczyli miejsce akcji oraz odłączyli akumulator w pojeździe. Działania zastępów polegały również na usunięciu i neutralizacji wycieku płynów eksploatacyjnych.  – mówi kpt. Mariusz Kwaśniewski z nowodworskiej straży pożarnej.

 

Udział w akcji:
531M22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
538M51 – OSP Zakroczym
WRD KPP Nowy Dwór Mazowiecki
GDDKiA

2 thoughts on “Sady: Auto wpadło na barierki mostu

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.