Zakroczym: Zatrzymali włamywacza recydywistę

W dniu 8 grudnia 2015 r. policjanci z Posterunku Policji w Zakroczymiu zatrzymali 44-letniego Pawła O., który dokonał kradzieży z włamaniem do domku letniskowego, mieszczącego się na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych w Zakroczymiu.

Do przestępstwa doszło w październiku br., jednak prowadzone w sprawie dochodzenie zostało początkowo umorzone z powodu niewykrycia sprawcy. W wyniku podjętych przez policjantów z Zakroczymia działań operacyjnych ustalono, że sprawcą włamania jest 44-letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego. Mężczyzna poprzez wybicie szyby w oknie wszedł do wnętrza domku, skąd zabrał przenośne radio, latarkę oraz wąż ogrodowy. Łączna wartość strat wyniosła 350 zł.

Dochodzenie zostało podjęte, a mężczyznę przesłuchano w charakterze podejrzanego. W trakcie przesłuchania Paweł O. przyznał się do zarzucanego czynu i wniósł o dobrowolne poddanie się każe. W związku z tym, iż czyn ten popełnił w warunkach recydywy, wymiar kary będzie surowszy.

KPP Nowy Dwór Maz.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.