Cząstków: Naruszył nietykalność ekspedientki i pijany wsiadł za kierownicę

Czosnowscy policjanci zatrzymali 62- latka, który w sklepie w Cząstkowie Polskim, naruszył nietykalność cielesną sprzedawczyni i kierował samochodem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

25 maja br. policjanci z komisariatu policji w Czosnowie zostali poinformowani o 62- latku z Łomnej, który w jednym ze sklepów na terenie gminy Czosnów naruszył nietykalność cielesną sprzedawczyni. Całe zajście zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Ponadto mężczyzna był pijany i kierował osobowym volkswagenem. Badanie, które przeprowadzili przybyli na miejsce mundurowi wykazało, że 62- latek ma w organizmie 1,4 promila alkoholu. Został on przez funkcjonariuszy zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej i kierowania pojazdem mechanicznym znajdując się w stanie nietrzeźwości.

Decyzją prokuratury rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim został wobec 62- latka zastosowany dozór policji połączony z zakazem kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonej kobiety. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.