Ratownictwo Medyczne

Sady: Ponad 3 promile u kierowcy jadącego DK7. Szczęście, że nikogo nie zabił

W niedzielę (25.07) po godzinie 19 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Radomiu, wpłynęło zgłoszenie o kolizji samochodu osobowego marki Audi na 328 kilometrze DK7 na wysokości miejscowości Sady w gminie Czosnów na pasie w kierunku Płońska. Kierujący jak się okazało był kompletnie pijany.

Zakroczym: Zderzenie dwóch samochodów na siódemce

W niedzielę (20.06) chwilę po godzinie 10 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęła informacja o zderzeniu dwóch pojazdów na DK7 na wysokości wysypiska śmieci w Zakroczymiu. Na miejsce zadysponowano liczne siły i środki Straży Pożarnej, Policji oraz Ratownictwo Medyczne w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Stare Pieścirogi: 88-latka potrącona przez pociąg

W piątek (11.06) 88-latka w Starych Pieścirogach została potrącona przez pociąg Kolei Mazowieckich relacji Warszawa Wola – Ciechanów. Kobieta w trakcie udzielania pomocy medycznej straciła przytomność i doszło do zatrzymania krążenia. Mino natychmiast rozpoczętej reanimacji, nie udało się przywrócić pracy serca seniorki.

Modlin Twierdza: Czołowe zderzenie dostawczaka z osobówką

W środę (2.06) O godzinie 9:30 na DK62 na wysokości zjazdu do Modlina Twierdzy przy lotnisku, doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Skoda z samochodem dostawczym marki Mercedes. Na miejsce wezwano służby ratunkowe z powiatu nowodworskiego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Lotnisko: Awaryjne lądowanie małego odrzutowca

W czwartek (27.05) po godzinie 12 dyżurny Portu Lotniczego Warszawa – Modlin otrzymał informacje o problemach z samolotem odrzutowym Embraer. Pilot podjął decyzję o awaryjnym lądowaniu. Informacja została przekazana Lotniskowej Służbie Ratowniczo – Gaśniczej oraz do służb powiatu nowodworskiego.