Reklama

“Wirtualny Nowy Dwór” to wiodący serwis internetowy na lokalnym rynku. Prezentujemy najświeższe informacje. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego.

Przedsiębiorco jeśli chcesz dobrze poinformować o swojej działalności i dbasz o promocję swojej firmy oraz szukasz sposobu na przyciągnięcie większej ilości klientów, nie zapomnij poinformować ich o swojej ofercie korzystając z reklamy w Wirtualnym Nowym Dworze.

Dlaczego warto reklamować się na portalu internetowym „Wirtualny Nowy Dwór”?

– Jesteśmy najpopularniejszym serwisem na terenie powiatu nowodworskiego. Docieramy do lokalnej społeczności, mamy również rzeszę Czytelników w wielu innych zakątkach Mazowsza. Co więcej, jesteśmy także aktywni na naszym fan page’u na facebook’u, co daje nam możliwość natychmiastowego dotarcia do tysięcy osób obserwujących nasz profil –  Nasze artykuły skłaniają Czytelników do zamieszczania komentarzy, co sprawia, że portal tętni życiem.

– Średnia miesięczna liczba odsłon portalu ,,Wirtualny Nowy Dwór” wynosi obecnie ok. 60-70 tysięcy unikalnych użytkowników, według programu Google Analytics, tj.: niezależnego i niepodważalnego narzędzia do analizy statystyk serwisów WWW udostępnianych przez firmę GOOGLE).

– Reklama jest emitowana na portalu przez 24h bez określania stałych godzin i dni emisji, przez co jest zawsze dostępna i widoczna dla naszych odbiorców. W ramach dłuższej współpracy ceny są negocjowane indywidualnie.

– Jak potwierdzają badania naukowe, większość ludzi (ok. 80% populacji) wykazuje pamięć wzrokową, dlatego baner reklamowy zamieszczany na portalu jest zapamiętywany dużo szybciej i na długi czas.

– Uczestniczymy w wielu akcjach charytatywnych, obejmujemy patronatem medialnym większe imprezy masowe organizowane na terenie powiatu nowodworskiego, przez co jesteśmy rozpoznawalni wśród lokalnej społeczności.

– Stale pracujemy nad ulepszaniem portalu, dzięki czemu Twoja reklama będzie miała coraz większe grono odbiorców!

Zawsze warto sprawdzić i rozważyć naszą propozycję reklamy, o czym przekonały się współpracujące z nami firmy i instytucje. 

Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonu: 22 304-14-50 lub lub e-mail: reklama@wirtualnynowydwor.pl

„Wirtualny Nowy Dwór” – najlepsze źródło informacji