Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Maz: Wolne terminy na szczepienie w budynku nocnej pomocy lekarskiej

Dyrekcja Nowodworskiego Centrum Medycznego informuje, że w budynku Nocnej Pomocy Lekarskiej przy ulicy Miodowej 2 w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie mieści się Punkt Szczepień Powszechnych, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 13:00 można zaszczepić się przeciwko Covid-19, bez wcześniejszej rejestracji.

Wszyscy wspólnie mówią “S.O.S dla Modlina”

Dziś w Nowym Dworze Mazowieckim na terenie Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa – Modlin odbyła się debata „S.O.S. dla Modlina”. Wzięło w niej udział kilkaset osób – nie tylko władze lotniska, przedstawiciele linii lotniczych Ryanair i firmy Egis, samorządowcy, ale także mieszkańcy powiatu, przedsiębiorcy, i pracownicy portu. Niestety, mimo zaproszenia, w spotkaniu nie wzięli udziału przedstawiciele PPL i strony rządowej.

S.O.S dla Modlina!

Jeśli los lotniska Warszawa-Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim, nie jest Ci obojętny i chcesz z pierwszej ręki dowiedzieć się, co się z nim dzieje – zapraszamy 15 czerwca o godz. 10.00 na terenie portu odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem min. Marszałka Województwa Mazowieckiego, przedstawicieli lotniska, prezesa spółki lotniczej czy burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego.

Jak zwiększyć możliwości kolei na trasie z Warszawy w kierunku Nasielska?

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zamierzają zwiększyć ofertę kolei w komunikacji regionalnej i dalekobieżnej z Warszawy w kierunku Nasielska. Ruszył drugi etap wideokonsultacji z mieszkańcami. Są ankiety i materiały na stronie internetowej. Wykonawca dokumentacji przedprojektowej do 7 lipca zbiera informacje.