Zdrowie

Nowy Dwór Maz: Szybko i bez rejestracji zaszczepisz się w szpitalu

W punkcie szczepień w Nowym Dworze Mazowieckim przy ulicy Miodowej na terenie Nowodworskiego Centrum Medycznego można bez kolejki ale i bez koniecznej rejestracji, zaszczepić się przeciwko Covid-19. nasi reporterzy sprawdzili, że czas od chwili wejścia do budynku do przyjęcia szczepionki zajmuje niecałe 10 minut.

Szczepienia wyjazdowe do mieszkańców powiatu nowodworskiego

Dyrekcja Nowodworskiego Centrum Medycznego informuje, iż wychodząc naprzeciw trwającej pandemii, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców powiatu nowodworskiego, dyrekcja Nowodworskiego Centrum Medycznego zwróciła się z prośbą do Wójtów i Burmistrzów o pomoc przy rozpowszechnieniu informacji wśród wszystkich mieszkańców  o możliwości zaszczepienia się szczepionką przeciwko Covid-19 w miejscu zamieszkania Pacjenta.

Nowy Dwór Maz: Wolne terminy na szczepienie w budynku nocnej pomocy lekarskiej

Dyrekcja Nowodworskiego Centrum Medycznego informuje, że w budynku Nocnej Pomocy Lekarskiej przy ulicy Miodowej 2 w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie mieści się Punkt Szczepień Powszechnych, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 13:00 można zaszczepić się przeciwko Covid-19, bez wcześniejszej rejestracji.

Nowy Dwór Maz: Szpital wraca do normalnego trybu przyjęć pacjentów

Dyrekcja Nowodworskiego Centrum Medycznego informuje, że zgodnie z nową decyzją Wojewody Mazowieckiego od dnia 1 czerwca 2021 roku szpital przywraca normalne funkcjonowanie wszystkich oddziałów szpitalnych Nowodworskiego Centrum Medycznego. Realizowane będą również świadczenia opieki zdrowotnej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19, poprzez zapewnienie w podmiocie leczniczym 3 łóżek dla pacjentów z podejrzeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Zgodnie z decyzją, zmiany potrwają do odwołania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii.