Policja

Nowy Dwór Maz: 3 promile i jazda zakończona w rowie a na dodatek był poszukiwany

W weekend na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego doszło do zdarzenia drogowego. Audi, którym kierował 37-latek z Legionowa wjechało do przydrożnego rowu. Mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Wcześniej był karany za jazdę w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności, dożywotnia utrata prawa jazdy i grzywna.

Nowy Dwór Maz: Ona nie ustąpiła pierwszeństwa. On jechał pod prąd

Wczoraj policjanci wydziału ruchu drogowego zostali zadysponowani do kolizji w Nowym Dworze Mazowieckim. Kierująca BMW nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu Lanosowi. Kierujący nim mężczyzna jechał pod prąd, posiadał zakaz prowadzenia pojazdów, a jego auto nie miało aktualnych badań technicznych i ubezpieczenia.

Nowy Dwór Maz: Śmiertelne potrącenie przez pociąg

Do tragicznego w skutkach zdarzenia z udziałem pociągu i pieszego doszło dzisiejszej nocy na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Jadący w kierunku Warszawy pociąg towarowy, przed godz. 3:00 potrącił śmiertelnie n/n mężczyznę. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora z nowodworskiej prokuratury. Ignorowanie przepisów, przechodzenie przez tory w niewłaściwym miejscu lub tuż przed nadjeżdżającym pociągiem, pośpiech i nieuwaga mogą doprowadzić do tragicznego w skutkach zdarzenia.