Zakroczym

Kierował ciężarówką z 3 promilami

Kompletnie pijany mieszkaniec gminy Zakroczym kierował samochodem ciężarowym czym stwarzał śmiertelne zagrożenie na drodze, jechał lewym pasem, wykonywał niebezpieczne manewry, został zatrzymany przez świadków – dwóch mężczyzn, którzy jadąc samochodem ciężarowym ostrzegali sygnałami dźwiękowymi innych kierowców a następnie zatrzymali nietrzeźwego kierującego.

Wsparcie samorządu Mazowsza dla jednostek OSP w powiecie nowodworskim

Radni województwa mazowieckiego podjęli decyzję o przekazaniu wsparcia dla mazowieckich jednostek OSP. Strażacy ochotnicy z Mazowsza zostaną doposażeni w profesjonalny sprzęt i lekkie samochody ratownicze. W sumie pomoc w wysokości 7,6 mln zł trafi do 337 jednostek OSP. Wsparcie otrzymają również druhowie z powiatu nowodworskiego.

Zakroczym: Policjanci poszukują świadków śmiertelnego wypadku

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzą czynności w sprawie nieumyślnego spowodowania wypadku drogowego, do którego doszło 20 kwietnia 2021 r. w miejscowości Zakroczym na DK 7. Wszystkie osoby, które były bezpośrednimi świadkami tego zdarzenia i posiadają informacje, które pomogą w ustaleniu jego okoliczności, proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, tel. (22) 775 22 01-04.