Kronika Policyjna 10 – 16 lipca

Przedstawiamy najnowszą Kronikę Policyjną za okres od 10 do 16 lipca. Materiał przygotował Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
ul. Magistracka – kradzież roweru

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w okresie od 20/06 do 12/07 dokonał/li z korytarza niezabezpieczonej piwnicy kradzieży roweru kross. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 500 zł. Aktualnie postępowanie w tej sprawie prowadzi nowodworska komenda. Jednocześnie policjanci zwracają się o pomoc do wszystkich osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

CZOSNÓW
Cybulice Duże – nietrzeźwy kierujący

14 lipca przed godz. 13.00 policjanci WRD zatrzymali do kontroli drogowej 35-letniego kierowcę Peugeota, który miał ponad dwa i pół promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu, i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

LEONCIN
Nowe Grochale – nietrzeźwy kierujący

14 lipca przed godz. 17.00 policjanci z Czosnowa zatrzymali do kontroli drogowej 40-letniego kierowcę Fiata Doblo, który miał ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu, i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ZAKROCZYM
Wojszczyce – nietrzeźwy kierujący

16 lipca po godz. 16.00 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 41-letniego kierowcę Fiata Seicento, który miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu, i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ZABEZPIECZ SWOJE MIESZKANIE
Nasz dom lub mieszkanie, w którym zgromadzony jest dorobek wielu lat pracy, stanowi łakomy kąsek dla złodzieja. Szczególnie w wakacje, kiedy opuszczamy nasze domostwa, aby wypocząć podczas urlopów, podczas wyjazdów do innych zakątków kraju czy świata. Dlatego warto zrobić wszystko, aby do minimum ograniczyć zagrożenie włamania. Nowodworscy policjanci, podpowiadają jak uniknąć tych nieprzyjemnych sytuacji, a także, w jaki sposób utrudnić włamywaczowi zrealizowanie podstępnego planu.
więcej – tutaj

POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKÓW DROGOWYCH
Wydział Dochodzeniowo-Śledczy, poszukuje świadków dwóch zdarzeń drogowych ze skutkiem śmiertelnym. Pierwsze zaistniało 22 czerwca br. około godz. 12.00 w miejscowości Stanisławowo gm. Pomiechówek, droga nr 62. Tam w zderzeniu z pojazdem zginął motocyklista. Drugie miało miejsce w nocy z 26/27 czerwca na drodze nr 7 w miejscowości Czosnów. Prawdopodobnie w wyniku potrącenia zginął pieszy. Wszystkie osoby, które były bezpośrednimi świadkami zdarzeń, proszone są o kontakt pod nr tel.: 22 60 44 284 lub 22 775 22 01-04.  Więcej tutaj

Podkom. Szymon Koźniewski

 

 

TAGI: