Kronika Policyjna 19-26 lutego

Od dziś rozpoczynamy wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim publikację cotygodniowej Kroniki Policyjnej. Doraźnie materiały publikowane będą w każdy poniedziałek. Materiał przygotowuje Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego mł. asp. Szymon Koźniewski.

Kronika Policyjna 19-26 lutego

22.02 po godz. 15.00. Nowy Dwór Mazowiecki ul. Paderewskiego, placówka zdrowotna.
Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę 74-letniego mężczyzny, dokonał kradzieży z pozostawionej kurtki na korytarzu placówki portfela z zawartością dokumentów i gotówki – 100 zł. Łączna kwota strat – 150 zł.
Aktualnie nowodworska policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

20.02 przed godz. 13.00 Nowy Dwór Mazowiecki ul. Thommee
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli 36-letniego kierującego fiatem cinqecento, mieszkańca NDM. Po przebadaniu kierowca miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. 36-latkowi odpowie teraz za jazdę po pijanemu. Grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

26.02 przed godz. 20.00, Pieńków, Stacja Paliw.
Nieznany sprawca poruszający się samochodem koloru białego typu BUS, dokonał kradzieży paliwa na kwotę ponad 410 zł. Aktualnie postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Czosnowa.

23.02 przed godz. 16.00 Adamówek ul. Pańska
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 58-letniego kierującego oplem Astrą. Po przebadaniu kierowca miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. 58-latek odpowie teraz za jazdę po pijanemu. Grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

19.02 przed godz. 12.00, Zakroczym ul. Doranta
Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej, dokonał kradzieży torebki damskiej z zawartością dokumentów, znajdującej się w koszyku na zakupy. Pokrzywdzona oszacowała wartość torebki na 50 zł. Aktualnie
postępowania w tej sprawie prowadzą nowodworscy policjanci.

Ponadto nowodworscy policjanci odnotowali w tym okresie 15 kolizji. Wypadków nie zanotowano.

mł. asp. Szymon Koźniewski

TAGI: