Kronika Policyjna od 27 marca do 2 kwietnia

Przedstawiamy najnowszą Kronikę Policyjną za okres od 27 marca do 2 kwietnia. Materiał przygotował Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
ul. Warszawska – kradzież roweru
Według ustaleń policjantów nn sprawcy/a w okresie od 12 do 28 marca br. z korytarza prowadzącego do piwnic lokatorskich dokonał/li kradzieży roweru typu „damka”. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 800 zł. Postępowanie prowadzi nowodworska komenda.

ul. Daszyńskiego – nietrzeźwy kierujący
29 marca po godz. 20.00 policjanci OP Warszawa zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę fiata punto. 62-letni mieszkaniec Warszawy po przebadaniu miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu.. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

NASIELSK
ul. Tylna – kradzież telefonu
Według ustaleń policjantów nn sprawcy/a 29 marca br. wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej, dokonał/li kradzieży z lady sklepowej pozostawionego przez nią telefonu komórkowego. Pokrzywdzona oszacowała straty na ok. 600 zł. Postępowanie prowadzi komisariat w Nasielsku.

CZOSNÓW
Kazuń Bielany – kradzież uli pszczelich
Według ustaleń policjantów nn sprawcy/a w okresie 0d 26 do 27 marca br. z nieogrodzonej posesji dokonali/ał kradzieży 3 uli wraz z rodzinami pszczelimi. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 1700 zł. Postępowanie prowadzi komisariat w Czosnowie.

Nowa Mała Wieś gm. Leoncin – wypadek drogowy
02 kwietnia przed godz. 15.00 policjanci WRD zostali wezwani do wypadku drogowego. Według wstępnych ustaleń mundurowych 57-letni kierujący motorowerem honda, jadąc drogą gminną w kierunku drogi 575(miejscowość Nowiny) stracił panowanie nad jednośladem zjechał na pobocze, a następnie się przewrócił. Kierujący trzeźwy z obrażeniami trafił do szpitala. Postępowanie prowadzi nowodworska komenda

ZAKROCZYM
ul. Płońska – kradzież telefonu
Według ustaleń policjantów nn sprawcy/a 02 kwietnia br. z niezamkniętego samochodu dokonali/ał kradzieży telefonu komórkowego. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 1000 zł. Postępowanie prowadzi nowodworska komenda.

Na terenie powiatu nowodworskiego w analizowanym okresie doszło do 1 wypadku i 17 kolizji. Ważniejsze informacje dotyczące pracy policjantów publikowane są również na stronie internetowej komendy.

mł. asp. Szymon Koźniewski

TAGI: