Nasielsk: Poszukiwany trafił do aresztu

Policjanci z komisariatu policji w Nasielsku zatrzymali poszukiwanego 46- latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Teraz najbliższe 3, 5 roku spędzi w więzieniu.

W czwartek przed południem do dzielnicowego komisariatu policji w Nasielsku dotarła informacja, że poszukiwany przez policję 46- latek był widziany na jednej z ulic Nasielska. Dzielnicowy wspólnie z patrolowcem udali się we wskazany rejon. Podczas penetracji terenu, na zbiegu ulicy Sportowej i Kościuszki zauważyli mężczyznę przypominającego wyglądem osobę poszukiwaną. Na miejscu podjęli wobec w/w legitymowanie.

Sprawdzenie w systemie ujawniło, że mężczyzna jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia, wydanego przez sąd rejonowy Warszawa Praga. Zgodnie z nim, za popełnione przestępstwo powinien zostać niezwłocznie osadzony w areszcie śledczym.

46- latek był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za to, że dopuścił się pobicia, którego następstwem była śmierć człowieka. Ukrywał się jednak przed policją i nie zgłosił dobrowolnie, w wyznaczonym terminie do jednostki penitencjarnej.

Teraz mieszkaniec Nasielska najbliższe 3 lata i 6 miesięcy spędzi w więzieniu.

st. asp. Joanna Wielocha