Nowe radiowozy dla nowodworskich policjantów

Dzięki finansowemu wsparciu lokalnych samorządów, nowodworska policja otrzymała trzy nowe radiowozy. Dwa samochody oznakowane Kia Ceed i jeden cywilny Kia Venga. Jeden radiowóz oznakowany trafił do Komisariatu w Czosnowie, a drugi posłuży nowodworskiej drogówce. Cywilna Kia będzie w dyspozycji Zespołu Wspomagania nowodworskiej komendy.

Przystosowany do służby w policyjnych barwach samochód marki Kia Ceed wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1, 6 litra, 6-biegową skrzynię biegów i klimatyzację. Pojazdy posiadają również szereg systemów bezpieczeństwa jazdy.
Nowe radiowozy oznakowane trafią do policjantów z Czosnowa oraz Wydziału Ruchu Drogowego nowodworskiej komendy. Samochód cywilny posłuży pracownikom Zespołu Wspomagania. Zakup radiowozów finansowo wsparły samorządy terytorialne: Starostwo Powiatowe, Urząd Miasta w Nowym Dworze Mazowieckim, Urząd Gminy w Zakroczymiu, Urząd Gminy w Czosnowie, Urząd Gminy w Leoncinie i Urząd Gminy w Pomiechówku.

Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim składa serdeczne podziękowania dla wszystkich przedstawicieli samorządów lokalnych za dotychczasową współpracę i wsparcie finansowe m.in. na zakup nowych radiowozów czy służby ponadnormatywne. Każde takie współdziałanie policji z samorządem ukierunkowane jest na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

KPP Nowy Dwór Maz